Jan Grudniewski, generał Polskich Drużyn Strzeleckich apeluje o mobilizację i obronę polskich kościołów przed atakami „współczesnych Herodian”, czyli protestujących kobiet. Strzelcy połączą siły ze Strażą Narodową- bojówkami Roberta Bąkiewicza z Młodzieży Wszechpolskiej. Zapowiadają powstanie Samoobrony Obywatelskiej.

27.10.2020 wyszło zarządzenie komendanta Polskich Drużyn Strzeleckich w sprawie obrony świątyń. Treść zarządzenia opublikował na swoim profilu Facebook’owym Jan G. Grudniewski, generał PDS. Przerażony doniesieniami o profanowaniu świątyń, postanowił działać. Wzywa Strzelców, Drużynników , Dowódców Brygad, Samodzielnych Batalionów,
i Samodzielnych Kompanii do odpowiedzi na ataki, akty satanizmu i profanacje świątyń. Generał Grudniewski chciałby odpowiadać protestującym, jednocześnie deklarując głęboką wiarę katolicką i wrażliwość społeczną.

„Zgodnie ze Statutem PDS członkowie nasi są patriotami, praktykującymi katolikami i ludźmi o szczególnej wrażliwości społecznej. Nasza wrażliwość społeczna przyczynia się do zaangażowania
w życie społeczne w naszych miejscowościach ale w całym Państwie Polskim. Nasze poczucie patriotyzmu, wierność wierze katolickiej i wrażliwość społeczna skłoniła Komendę Naczelną PDS do powołania Samoobrony Obywatelskiej.” pisze na swoim profilu gen. Grudniewski.

Strategia obrony jest w toku. „Należy połączyć się ze swoimi Kapelanami Oddziałów lub miejscowymi proboszczami i wspólnie z nimi opracować plany obrony świątyń i miejsc świętych. Opracować plany dyżurów, sposobów łączności i mobilizacji a także metod wywiadu w szeregach potencjalnych profanów. Obronę miejsc świętych prowadzimy w mundurach polowych, z białoczerwonymi szturmówkami” zapowiada gen. Grudniewski

Czym są Polskie Drużyny Strzeleckie, i kim jest generał Grudniewski, skoro nie mają nic wspólnego ze strukturami Wojska Polskiego? PDS jest paramilitarnym tworem, kontynuacją, jak deklarują, niepodległościowej organizacji powstałej w 1911 we Lwowie. Działają jako Stowarzyszenie Patriotyczne VIRITIM, organizacja antykomunistyczna tworzona w latach 1981-1989 przez oficerów Ludowego Wojska Polskiego. Mają swoje struktury, sami rozdają sobie stopnie wojskowe, przywdziewają mundury Wojska Polskiego.

Generał poza służbą prywatnie jest masażystą i prowadzi gabinet wspólnie z żoną. Kiedy dzwonię do generała pod podany w apelu numer kontaktowy, obiera żona. Generał wróci za godzinę.

Przebierańcy z Polskich Drużyn Strzeleckich w połączeniu z bojówkami Młodzieży Wszechpolskiej to będzie coś. Staną twarzą w twarz z wyimaginowanym zagrożeniem, gotowi walczyć i zginąć w patriotycznym obowiązku z ręki nieistniejącego wroga.

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Zamach na Donalda Trumpa

W sobotę (o 1.00 w nocy w niedzielę czasu polskiego), podczas mityngu Donalda Trumpa w mie…