Mordowanie zwierząt wciąż uchodzi w Polsce za sympatyczne hobby ludzi z pasją. W piątek na Facebooku pojawiło się szokujące zdjęcia, na którym widać kobietę ze sztucerem nad zwłokami zastrzelonego lista. Morderczyni uważa, że zrobiła przysługę lokalnej społeczności.

Uśmiechnięci myśliwi celujący z karabinów, urokliwe zdjęcia z lasów, a także fotografia odzieranego ze skóry dzika – takie materiały można znaleźć na fanpejdżu Time2Hunt prowadzonym przez parę zwyrodnialców czerpiących przyjemność z zabijania zwierząt. „Strona Time2Hunt to damsko-męskie spojrzenie Oli i Janka na łowiectwo. Jesteśmy dwojgiem myśliwych z różnych części Polski, których łączy wspólna pasja i nowoczesne spojrzenie na łowiectwo. Jeśli lubisz polowanie w dobrym i wesołym towarzystwie, to nie może Cię tu zabraknąć” – czytamy na stronie.

Ostatnia publikacja jest przykładem psychopatycznych skłonności dwojga młodych ludzi. Ola zamordowała lisa, który rzekomo „terroryzował” jedną z wsi. „Zabił 9 kur, atakował jej i sąsiadów psy, koty u innej sąsiadki, a także nagminnie kradł różne rzeczy z podwórka” – napisała kobieta, która fakt zabicie zwierzęcia odnotowała z wyraźną satysfakcją „Dzisiaj udało mi się zwabić tego rudego cwaniaczka. Otrzymałam piękne podziękowania od mieszkańców osiedla, zatem dzień uważam za udany” – czytamy na fanpejdżu. 

Mordercy zwierząt nie dopuszczają krytyki swoich chorych skłonności. Wszystkie negatywne komentarze są usuwane z ich strony.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Na takich ludzi jak ta parka morderców powinno się polować. Jak kilka sztuk tego podgatunku nie wróci z polowania to zaraz okaże się, że łowiectwo nie jest fajne i lepiej siedzieć w domu.

  1. Tak jest! A ludzi którzy kupują mięso w supermarketach należy wypatroszyć i zmielić na kiełbasę. Na drugi raz zastanowią się czy kupować mięso z niehumanitarnych hodowli.

 2. mogła z przyjemności i dla małego mieszkania wyskrobać rozrywając nienarodzone ludzkie dziecka i była by idolką „humanistycznej”lewizny ot durna

 3. Lis zwyrodnialec zamordował z premedytacją 9 kur a ty się nad nim litujesz? Puknij się w czoło Nowak.

  1. Lis zwyrodnialec zamordował z premedytacją 9 kur, bo lis zwyrodnialec też chce coś jeść, a nie ma, w przeciwieństwie do panienki, co morduje dla przyjemności, a nie z konieczności. To niech kogut lepiej pilnuje swych kur.

  2. To niech lis sobie zagryza młode ekologiczne zajączki, dusi bażanty i poluje na myszy. Jakby siedział w lesie to by nie dostał kulki. Populacja lisów jest zbyt duża a przyczynili się do tego hm, niestety sami myśliwi i służby weterynaryjne które rozrzucają z samolotów szczepionki przeciw wściekliźnie przeznaczone dla lisów , wilków i innych zwierząt drapieżnych. Wścieklizna była dotychczas głownym czynnikiem który znacznie ograniczał populację lisów. Innym czynnikiem który sprzyja rozrostowi populacji lisów jest moda a raczej jej brak odnośnie wykorzystania lisiej skóry. Nikt teraz nie paraduje w lisiej czapce zimą więc i myśliwi nie mają specjalnie powodu i ochoty na polowania na lisy. Zjeść tego nie można, czapki nikt nie chce a po ustrzeleniu tylko kłopot bo trupa trzeba zakopać albo zawieźć do badań epidemiologicznych.

  3. Lis głupi nie jest, po co ma latać za zajączkami (których prawie nie ma), skoro kury są za darmo?

  4. Andy, natura bywa brutalna ale nigdy nie jest zła. Lis zabijał by przeżyć, nie dla przyjemności, jak robią to ludzie.

  5. @ Red Spectre Skąd wiesz że lis nie czerpał przyjemności z polowania? Na przykład wilki często mordują dla zabawy, nawet kiedy są najedzone więc może i lisy też. A może pani która polowała na lisa też czuła się częścią natury? Wziąłeś to pod uwagę że ktoś może chcieć zostać myśliwym by właśnie być blisko natury i stać się jej częścią? Znam wielu myśliwych i żaden z nich nie twierdzi że został myśliwym bo lubi zabijać. Ale każdy z nich twierdzi że lubi polować. Daj znać jak zrozumiesz na czym polega różnica.

  1. Ten tekst nie napisała kobieta, więc się odstosunkuj od kobiet;)

   PS. Zdecydowana większość narodu pożera trupy zamordowanych świń, krów, drobiu wszelkiego, a nawet – o zgrozo – koni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Indyjscy pracownicy portowi odmówili przeładunku izraelskiej broni

Indyjski związek zawodowy robotników portowych, Water Transport Workers Federation of Indi…