Ach, dziś miał być taki piękny dzień! Myślę sobie: pójdę do Filharmonii Narodowej, podobno dziś miał grać światowej sławy pianista, I koncert fortepianowy b-moll skomponowany przez [ocenzurowano – minister kultury i dziedzictwa narodowego Gliński po posiedzeniu Rady UE ds. Edukacji, Młodzieży, Kultury i Sportu (EYCS) w Luksemburgu]. No trudno, nie posłucham.

Może więc pójdę do kina? Miałem ochotę na film „Zwierciadło” doskonałego, nieżyjącego już reżysera [ocenzurowano – minister kultury i dziedzictwa narodowego Gliński po posiedzeniu Rady UE ds. Edukacji, Młodzieży, Kultury i Sportu (EYCS) w Luksemburgu]. Też nic z tego. Cóż począć?

O, teatr! Jasne, bodaj w Teatrze Polskim grają tę znakomitą komedię o tym urzędniku, co miał przyjechać do miasteczka… wyleciało mi z głowy… o, mam! To przecież [ocenzurowano – minister kultury i dziedzictwa narodowego Gliński po posiedzeniu Rady UE ds. Edukacji, Młodzieży, Kultury i Sportu (EYCS) w Luksemburgu]. Teatr też dla mnie zamknięty.

To może opera? Na przykład o doradcy cara [ocenzurowano – minister kultury i dziedzictwa narodowego Gliński po posiedzeniu Rady UE ds. Edukacji, Młodzieży, Kultury i Sportu (EYCS) w Luksemburgu]. Odwołano. Ojej…

Balet? O dziecięcej zabawce? [ocenzurowano – minister kultury i dziedzictwa narodowego Gliński po posiedzeniu Rady UE ds. Edukacji, Młodzieży, Kultury i Sportu (EYCS) w Luksemburgu]. Niestety.

Dobra, jakoś muszę sobie radzić. To może poczytam wieczorem książkę pióra [ocenzurowano – minister kultury i dziedzictwa narodowego Gliński po posiedzeniu Rady UE ds. Edukacji, Młodzieży, Kultury i Sportu (EYCS) w Luksemburgu]? Tytuł znakomity – „Idiota”.

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Julian Assange uzyskał prawo do kolejnej apelacji

Wczoraj w Wielkiej Brytanii, w Królewskim Sądzie Sprawiedliwości (Royal Courts of Justice)…