Bicia pracowników lokali przygotowujących kebaby ciąg dalszy. Tym razem trzech mężczyzn pobiło podającego kebaby w centrum Gdańska. Tym razem ofiarą nie jest muzułmanin, ale obywatel Ukrainy.

fot. flickr.com

Sprawcy pobicia są w areszcie. Mają od 21 do 28 lat i mieszkają w województwie pomorskim. Pobity pracownik baru jest w szpitali ma obrażenia głowy i ręki.

Zajście polegało na tym, że agresywni osobnicy wybili szybę w barze i zaczęli bić podającego fast foody pracownika.

Policja szybko zatrzymała sprawców zajścia. Nie byli szczególnie pijani.

– Alkomat wykazał u każdego z nich około jednego promila w wydychanym powietrzu – powiedziała rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku Aleksandra Siewiert.

Funkcjonariusze mają mocne dowody w postaci nagrań monitoringu i zeznań świadków. Prokurator ma dziś podjąć decyzję, czy wyda wniosek o tymczasowy trzymiesięczny areszt dla całej trójki. Za pobicie grozi im do trzech lat więzienia.

Nie ustalono jeszcze, co w ukraińskim pracowniku baru z kebabem nie spodobało się trójce podpitych Pomorzan.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Rozjechanie ludzi – i to gdzie, w waszej ukochanej, lewacko-anarchistycznej Barcelonie – jakoś nie wzbudziło waszego zainteresowania. Za to pobity sprzedawca kebabów, ooo, to wymaga nagłośnienia :DDDDDD

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Nie dla zysków, nie dla uciechy miliarderów. Powstaje oddolny europejski puchar piłkarski

Nie tylko Legia Warszawa reprezentuje polski futbol w europejskich pucharach w sezonie 202…