Co należy robić żeby zmajstrować dziecko? Wydawałoby się, że to proste pytania i prosta odpowiedź. Pisowski resort zdrowia zamierza jednak poduczyć obywateli w tym zakresie. Wzorem będą zwierzęta – bo nie palą papierosów i nie stosują antykoncepcji.

Konstantemu Radziwiłłowi marzy się powrót do starodawnych stosunków społecznych, w których relacje seksualne są oparte na modelu, w którym pierwszorzędne znaczenie ma funkcja prokreacyjna. Teaserem nowej kampanii ministerstwa był spot o rozmnażaniu królików.

Ale to nie wszystko. Resort poinformował, że pracuje nad uruchomieniem nowego portalu o zdrowiu prokreacyjnym. ‚Zwierzęcych” porad ma być tam znacznie więcej. Kampania ma być finansowana ze środków Narodowego Programu Zdrowia. Jej celem jest zachęcenie Polek do rodzenia dzieci.

Informacje mają dotyczyć spraw czysto zdrowotnych, bez ujęcia psychologicznego czy uczuciowego. Młode Polki nie dowiedzą się zatem, jaki typ mężczyzny byłby najlepszym kandydatem na ojca, a jedynie to, że warto jeść warzywa owoce i uprawiać sport. Bo tak robią króliki. –  Po pierwsze trzeba zdrowo jeść. Po drugie dużo się ruszać. Po trzecie nie stresować się niepotrzebnie. A po czwarte nie korzystać z używek – naucza jeden ze zwierzaków. – Jeśli chcesz kiedyś zostać rodzicem, weź przykład z królików. Wiem, co mówię – ojciec miał nas 63 – dodaje.

Koszt kampanii to 2,7 mln złotych.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Burżuazji potrzebna jest potężna armia bezrobotnych gotowych w podskokach stawiać się do roboty za miskę ryżu. Dlatego proburżuazjyne rządy promuą bezmózgie rozmnażanie się, tak aby powstawłe społeczeństwo było posłuszne, bezwiedne i pokorne pracodawcom.

  2. Niech lepiej Konstanty przywróci porządne feudalne prawo pierwszej nocy. Oczywiście tylko dla swoich. Ale z czego wtedy skorzysta kaczka?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Sezon narciarski 2020: policja na stokach, jedna osoba na wyciągu krzesełkowym, separatory

W połowie grudnia ruszają stoki narciarskie. W tym roku będzie jednak zupełnie inaczej niż…