Była kandydatka SLD na prezydenta, a ostatnio posłuszna pracownica pisowskich mediów propagandowych po raz kolejny zabłysnęła na Twitterze. Tym razem Magdalena Ogórek wystosowała pean na cześć Beaty Szydło, która, jej zdaniem, uchroniła Polaków przed niebezpieczeństwem odmawiając przyjęcia uchodźców.

Dla Magdaleny Ogórek ewidentna podłość jaką było odmowa uczestnictwa w relokacji ofiar wojny na Bliskim Wschodnie jest najwyższą cnotą. Dała temu wyraz we wpisie, który opublikowała na Twitterze. Ogórek podzieliła się wrażeniami z podróży do Berlina, z której najbardziej utkwiło jej w głowie bezpieczeństwo na polskich drogach. „Podróżujemy autem:) całą trasę przez Polskę dziękowałam Bogu i BeataSzydlo za to, że nikt nam nie rzuca kamieniami w samochód Calais”

 

Ogórek w stylu znanym głównie skrajnej prawicy dała do zrozumienia, że uchodźcy oznaczają zagrożenie. Jej komentarz odnosi się do sytuacji we francuskim Calais, gdzie do niedawna znajdowało się obozowisko założone przez osoby, które w poszukiwaniu lepszego życia chciały się przedostać do Wielkiej Brytanii, lecz z powodu ograniczeń liczby przepuszczanych migrantów, były zmuszone czekać miesiącami na swoją kolej. Zrozpaczeni uchodźcy organizowali blokady dróg oraz kilka razy dopuścili się napaści na przejeżdżające TIRy.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Wnikliwej badaczce Średniowiecza warto uświadomić, że w tamtych czasach można było nawet przejść przez całą, rozdrobnioną i podzielona na dzielnice Polskę, okładając sie samemu knutem, a nikt kamieniem nie rzucił. Być może powodem było realne stwierdzenie, że cnotliwi pielgrzymi, na rzut kamieniem nie odwzajemnią się rzutem chlebem, bo go nie mieli. Od czasu błyskotliwej kampanii prezydenckiej jestem pelen uznania dla wodzów SLD, ktory tak pieka postać znaleźli do lansowania slusznej tezy o otwartości lewicy. Zwłaszca tej cnoty szukani slabości kapitalizmu, który najlepiej niszczyć przysysając się do koryta. I trzeba przyznać, że nasza bohaterka robi to ze swoistym wdziękiem. A że nikt nie rzuca kamieniami przy autostradach. To zasługa budowniczego autostrad, zegarkowca Nowaka. Dyć tam kamieni ani na lekarstwo!

 2. O takich jak ta pani mówi się wprost, że zarabiają ciałem. Ale prostytutka to zawód, a ona przecież tego nie robi.

 3. I nie sposób nie przyznać pani Ogórek racji w tym co mówi. Po II WŚ dzięki przesiedleniu mas ludności mamy kraj homogeniczny pod względem etnicznym.
  Przeciwnikiem utrzymania takiego stanu rzeczy może być tylko ten, kto nie pamięta tego co wyrabiało się na terenach wschodnich II RP w okresie lat 30 ub wieku. Dziś nazwalibyśmy to terroryzmem (zabójstwa, zamachy na pociągi, placówki policji, urzędników).
  A lewicowe serduszkja chca nam przywrócić taki dobrostan dzięki sprowadzeniu kilkudziesięciu (w perspektywie kilkuset) tysięcy brodatych młodzieńców o niedostrzegalnych w całej Europie zaletach, których adwokatem są korporacje finansowe.
  Dla tej grupki najzamożniejszych świata nie liczy się dobrostan społeczeństw, a a jedynie zysk. Czy to dzięki rozpowszechnieniu zagrożenia, czy eksportowi wojny…broń eis lepiej sprzedaje…
  Uchodźcy w Europie – toż to potencjalni masowi klienci, którzy wydadzą zasiłki na różne smartfony… Pracować nie muszą – mają jedynie wydawać, a rządy – dawać na wydatki. Ułatwiać przemieszczanie Euro w dużej ilości do kieszeni tych najbardziej potrzebujących multimiliarderów… Długi spłaci reszta społeczeństw…

 4. ciekawe czym kierował się miller promując p.ogórek na prezydenta , chyba nie ogórkiem bo w jego wieku to…… klapa , p.ogórek świetnie nadaje się do pisuarów lubi smród bagno i jest zimną dwulicową ……..

  1. Miller to marionetka CIA. Najpierw brał udział w rozwaleniu PRL cały czas udając że jest komunistą, jak już rozwalili PRL to cały czas brał udział w rozwalaniu polskiej lewicy cały czas udając że jest lewicowcem. Trzeba być ślepym na więcej niż jedno oko, żeby nie wiedzieć kim jest Miller.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz także

Brazylia: zwolennicy Bolsonaro przemocą chcą podważyć wyniki wyborów

Od wczoraj w wielu brazylijskich miastach trwają starcia między zwolennikami byłego prezyd…