Share Button

Polscy nacjonaliści często straszą zabójstwami honorowymi, dokonywanymi przez islamskich fundamentalistów. Tymczasem to ich rodacy dopuścili się agresji motywowanej identyczną logiką. Czterech Polaków stanie przed sądem za pobicie nastolatki oraz jej chłopaka.

Olivia ze swoim partnerem /twitter.com

17-letnia Olivia szczęśliwie zakochała się w Brytyjczyku, 22-letnim Kieranie. Oboje mieszkają w 260-tysięcznym Kingston upon Hull we wschodniej Anglii. Widok obejmującej się pary był nie do zniesienia dla grupy polskich nienawistników, którzy codziennie obserwowali zakochanych z wysokości sklepu z alkoholem. W końcu doszło do tragedii. Czterech Polaków pobiło dziewczynę  i jej partnera. Kiedy w obronie zaatakowanych próbował stanąć ojciec Brytyjczyka, agresorzy pokiereszowali również niego. Mężczyzna trafił do szpitala z butelkowym tulipanem wbitym w nogę, konieczna była operacja.

Miejscowa policja ustaliła, że napaść miała tło nacjonalistyczne. Olivia była poddawana presji przez polskich bandytów, którzy oczekiwali, że dziewczyna zakończy znajomość z  Brytyjczykiem. Przekonywali, że randkowanie z „obcym” jest wyrazem zdrady narodowej. Kiedy zorientowali się, że 17-latka nadal spotyka się z Kieranem, ich agresja eskalowała. Olivia usłyszała, że jest „dziwką, która zasługuje na śmierć”, wtedy też została pobita.

Sprawcy to mieszkańcy Granville Street: 27-letni Tomasz T., 29-letni Robert T., 30-letni Łukasz C. usłyszeli zarzut napaści na tle rasistowskim. 25-letni Ernest B. został oskarżony o udział w bójce.

Share Button

14 komentarzy

 1. qaduq napisał:

  Nazwiska wątpliwych bohaterow, dobrane jak w korcu maku, opublikowane , link najlepiej na angielskiej stronie: w internecie//http://www.dailymail.co.uk/news/article-4617638/Gang-abuse-Polish-teenager-dating-Englishman.html //…

 2. Wszędzie doszukujecie się braku tolerancji. Patologiczna grupa szukała ofiary, jakby nie dokonali napaści na tle narodowościowym to by sobie znaleźli inną ofiarę i inny powód.

  • Elka napisał:

   Szanowna Pani! Nikt się niczego nie doszukuje! To prawda Stara jak świat.Polacy w większości swojej historii
   Zawsze byli nietolerancyjny, ksenofobiczni .Poza tym nie znoszą ludzi, którym się w życiu, jak to się mówi,
   powiodło. Bardzo często dzięki ciężkiej , wielogodzinnej pracy,w jakimś tam stopniu tylko rodzina to odczuwała.Dla niektórych -. to złodzieje. Poza tym inny kolor skóry, inna religia, inny wygląd ,nawet poglądy polityczne wzbudzają taką agresję, źe dochodzi do pobić,a nawet morderstw. Jak Polacy przestaną być krytyczni wobec takich zachowań , nie będą domagać się sprawiedliwości to jako naród przepadniemy. Inne narody wyrzucą nas ze swojej społeczności.Zresztą to JUŻ się dzieje.Czas się OBUDZIĆ!

  • Andy napisał:

   Do Elki – masz ogromne braki w wiedzy historycznej. To w Polsce znalazło schronienie na dziesiątki i setki lat wiele narodowości. Zaczynając od społeczności żydowskiej, poprzez szkocką, grecką, itp., itd. Proszę zatem nie oceniaj narodu polskiego poprzez pryzmat chuliganów, którym się wydaje, że są patriotami. To zwykłe łotry, których znajdziesz w każdej nacji. A tu najprawdopodobniej doszedł element zazdrości i braku zainteresowania „końskimi zalotami cymbała spod budki z piwem”.

 3. deezee napisał:

  A co ci miłośnicy ojczyzny robią poza jej granicami???

 4. PrawdziwaTolerancja napisał:

  Kolejne propagandowe g#wno mające oczyścić yslamystów z PRAWDZIWYCH zarzutów o rozprzestrzenianiu ideologii zła?

  Czterech kretynów, (których osobiście gdyby prawo pozwalało – rozstrzelałbym) stawiace na równi z rodzinami, w których rodzice ciężko pracują i wychowują swoje dzieci w duchu tolerancji (tej prawdziwej, a nie przetworzonej przez ue)?
  Wstydźcie się..

  Naprawdę chcecie porównywać Polaków do wyznawców yslamu?
  Ludzi, którzy żyją tylko z zasiłków i otwarcie mówią o panowaniu ich ideologii nad Europą?
  Jeśli ktokolwiek ma choć odrobinę oleju w głowie, proszę – nie dajcie sobie wcisnąć tego lewackiego pie**olenia..

  Rzygam tą waszą lewacką tęczą..
  yslam to ZŁO – a Polska brzmi dumnie..

  Szybkie podsumowanie:
  Każdy Polak sam potępia takie czyny!
  Żaden yslamysta nie sprzeciwia się zamachom!

 5. qaduq napisał:

  Pobicie bandyckie przez nasz narodowy eksport. Ciekawe, ilu to obrońcow owych czyścioszkow rasowych stanie w ich obronie. W każdym razie w miejscowym wizieniu maja przechlapane. Mam nadzieję, że nasz wymiar znanej sprawiedliwości nie wystąpi o reeksport tej szumowiny.

 6. sru napisał:

  poproszę o najwyższy wymiar kary tak dla pokazania

 7. Est malum publicum!

 8. Nikt napisał:

  Katotaliban

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*