Porozumienie Kobiet 8 Marca – nieformalna grupa, która od 16 lat w ramach działań na rzecz równouprawnienia przygotowuje Wielką Warszawską Manifę, organizuje imprezy benefitowe, mające na celu zebranie środków na organizację największego kobiecego eventu w roku. Strajk.eu wspiera akcję i kibicuje Porozumieniu.

Porozumienie Kobiet 8 Marca zaprasza na Benefit Manifowy
Porozumienie Kobiet 8 Marca

I benefit odbędzie się 16 stycznia 2016 w klubie Nowa Jerozolima w centrum Warszawy – (Aleje Jerozolimskie 57), początek o godz. 20:00.  Wystąpią: Szelma, Gaga i Tygrysice. Gwiazdą wieczoru będzie Małgorzata Ostrowska. Po koncertach usłyszymy DJ Kędziorę i Dj Imigrantów – znanych m.in. z cyklicznych imprez Warsaw Balkan Madness. Sugerowana cena za wejście to 15 zł. W razie niemożności opłacenia wstępu Porozumienie prosi o kontakt, ponieważ nie chce nikogo wykluczać z wzięcia udziału w imprezie. Do wydarzenia dołączyć można na Facebooku.

II benefit odbędzie się 20 lutego w Cafe Kulturalna. Zagrają: Dog Whistle, Pochwalone oraz Małgorzata Halber z Badbitches.

Po każdej z imprez przewidziana jest loteria fantowa z nagrodami i sprzedaż oryginalnych gadżetów feministycznych.

W tym roku Manifa przejdzie ulicami stolicy 6 marca. Porozumienie Kobiet 8 Marca do imprezy szykowało się od listopada. W tym czasie odbyło się kilkanaście spotkań wolontariuszek i wolontariuszy chętnych wspomóc organizację pochodu.

[crp]

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. i to jest sens życia: EVENT!!! Pańcie drogie, ja wiem umiecie żyć tylko z „eventów”, taki rodzaj „żebractwa” bo – jak mówi Rafał Woś – „prekariusze to nieudacznicy”. A poza tym znając te pańcie, ani mądre (za to cwane) a ładne też nie są.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Polacy popierają protest medyków. Z pewnym zastrzeżeniem

W sprawie protestu medyków pojawił się kolejny sondaż. Komentatorzy twierdzą, że świadczy …