„Chcesz ratować nienarodzone dzieci? Masz dość feministycznych haseł o „wolności wyboru”, masz dość homopropagandy? Zapisz się na kursy obrońców życia i rodziny już dziś!”- zachęca Fundacja Życie i Rodzina współtworzona przez katolicką fundamentalistkę Kaję Godek.

Warsztaty dla fundamentalistów

„Kurs obrońców życia i rodziny” to jednodniowe wykłady organizowane w kilku polskich miastach w czerwcu przez Fundację Kai Godek, „Życie i Rodzina”. Zajęcia będą odbywały się w kolejne soboty w Warszawie, Katowicach i Kielcach. Istnieje możliwość poproszenia o zorganizowanie kursu w swojej miejscowości. Żeby zapisać się na kurs trzeba podać dane kontaktowe, w tym link do swojego profilu w mediach społecznościowych, i jest to opcja wymagana, nie da się jej ominąć. Bez prześwietlenia profilu przez fundację, nie masz szans dostać się na kurs obrońców życia.

Zanim przyjmą na kurs, prześwietlą każdego chętnego

W zgłoszeniu należy wypełnić kwestionariusz o najważniejszych zagadnieniach moralnych. Jakie masz zdanie na temat zagadnień bioetycznych, co myślisz o aborcji i in vitro oraz związków partnerskich? Czym zajmujesz się na co dzień?
Na kursie będą przedstawiane taktyki walki na argumenty z feministkami i osobami homoseksualnymi. Przygotowane „dla osób, które gotowe są włączyć się w dzieło obrony życia, rodziny, normalności. Widzisz co się dzieje na ulicach? Chcesz bronić dzieci przed aborcją? Nie wiesz jak rozmawiać z jej zwolennikami? Brakuje Ci argumentów?- katoliccy fundamentaliści pomogą.

Homofobia w czystej postaci

„Polska jest jedną z tych aren walki, gdzie wciąż mamy wielką szansę na zwycięstwo i ukazanie światu nowej drogi zmian. Kurs zorganizowany przez Fundację Życie i Rodzina ma na celu krzewienie walki z rozpędzoną machiną ludobójstwa, która każdego roku pochłania na świecie 55 milionów istnień ludzkich.”.- czytamy na stronie Fundacji.

Fundacja prowadzona przez Kaję Godek i Krzysztofa Kasprzaka zajmuje się głównie walką z aborcją i prześladowaniem osób homoseksualnych. Na swojej stronie piszą wprost, że „lgbt to ideologia, która zagraża życiu, zdrowiu i społeczeństwu.” Kaja Godek już wielokrotnie stawała przez sądem za szerzenie nienawiści wobec mniejszości seksualnych, jednak jak dotąd pozostaje bezkarna.

Kolejną sferą działalności Fundacji jest wieszanie w przestrzeni publicznej banerów ze zdjęciami zmasakrowanych płodów. Kurs obrońców życia ma wyposażyć w adeptów w argumenty na ideologicznej wojnie przeciwko prawom człowieka.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Białoruś chce pozostać mostem do Unii Europejskiej

Aleksander Łukaszenko na spotkaniu białoruskiego rządu i przedsiębiorców zdecydowanie opow…