Drodzy widzowie!

Jako nowy prezes mediów narodowych, zacznę od pewnego rodzaju deklaracji: Ci wszyscy, którzy mówią, że ktoś chce podnieść rękę na Jarosława Kaczyńskiego, muszą wiedzieć, że Jacek Kurski mu tę rękę obetnie*. Prócz tego spieszę zapewnić, iż nie puściłem żadnego babola przez dwa lata.

Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku; Co prawda nie o takie Polske walczyliśmy, ale nie może być tak, żeby głosować inaczej niż kierownictwo! Może w Anglii są takie jaja, ale to jest awuesizacja partii i to odradzam. Jarosław Kaczyński nigdy nie pozwoli na awuesizację PiS. Musi być dyscyplina.

I będzie! Przede wszystkim w TVP. Trzeba mieć swoje, w sensie ideowym, seriale sitcomowe, seriale pokazujące nasze wartości na podstawie prawdziwych bohaterów. Trzeba mieć swoje portale, swoją dobrą gazetę, swoje duże media, swoje radio i telewizję. Trzeba oddziaływać na kulturę. Mieć swojego Wojewódzkiego, Majewskiego kabarety. My, w naszych narodowych mediach, będziemy się tutaj kierować katolicką nauką społeczną.

Nie bójcie się o wolność słowa! Wprawdzie nie ukrywam, że w sferze frazeologii i obrazowania świata polityki jestem chłonnym uczniem Jarosława Kaczyńskiego. Trafiłem na niego jako student na strajku majowym w 1988 w Stoczni Gdańskiej, kiedy podczas jego wielogodzinnych pogadanek politycznych w stołówce doznałem iluminacji politycznej.

Reformowanie TVP pójdzie mi gładko, zważywszy na fakt, iż Prezes tak bardzo mnie ceni, że nie wyobraża sobie kraju i Sejmu beze mnie. To mi bardzo pochlebia. Bo widzicie, drodzy Państwo, robienie kampanii już mnie nie kręci. Będę bulterierem Kaczyńskich.

Dziękuję za uwagę.

Ps. A co do opowiadania bzdur, to nie opowiadałem żadnych bzdur, bo akurat nie zajmuję się opowiadaniem bzdur.

 

* wszystkie wytłuszczone fragmenty użyte w tekście to autentyczne wypowiedzi Jacka Kurskiego, zebrane na portalu Wikicytaty.

[crp]

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Bardziej bym się przejmował ustawą o Policji i ewentualną ustawą antyterrorystyczną którą PiS może wysmażyć.Media publiczne i tak są od lat ściekiem takim jak domy publiczne. Zmienił się właściciel i profil propagandy,ale realnie co to zmienia ? Że „lewica” w formie obyczajowej nie będzie już w TV za to będzie kler ? No i co z tego,jak to żadna lewicowość a tylko radykalnie liberalne postulaty – a sprawa i tak politycznie przekłada się na sukcesy obozu Gazety Wyborczej, PO i „Nowoczesnej” ?

  2. Naprawdę nie trzeba nam czytelnikom udowadniać jak sprawnie autorka potrafi manipulować „cytatami”. Wypowiedzi zapewne autentyczne ale bez zachowania kontekstu cały tekst to prymitywna manipulacja i wylewanie żółci. Zabawne i smutne jednocześnie – kolejny raz autorka wie lepiej a kryształowa kula na biurku najwyraźniej ma się dobrze. Poziom dziennikarstwa rodem z piaskownicy. Oczywiście zawsze jest opcja na przekwalifikowanie się – wróżbita Maciej zapewne ucieszy się z tak kreatywnej pomocnicy.

    1. Rzeczywiście miał racje Kurski prorok, ciemny lud wszystko kupi, czego jesteś ewidentnym przykładem, jak propaganda pisowskich kłamstw pierze mózgi. Dlaczego nie zapiszesz się odrazu do sekty, dlaczego nam chcesz z mediów robić sekciarstwo, lub lecz się z wodogłowia. Medycyna jeszcze działa w Polsce, już niedługo, gdyż jak w przypadku gender czy in-vitro, napewno przekonają wsiórów, jak jest szkodliwa, więc ostatnia nadzieja.

  3. Ten nowy pisowski prezez TVP powinien już stanąć przed obliczem prokuratora, dlatego że wygraża, groźbami karalnymi, społeczeństwu polskiemu. Jeśli w Polsce nie ma prawa, to to mamy bezprawie i trzeba go powiesić przed sejmem, jak pierwszy symbol, co zrobią z takimi Polacy, gdy podniesie ręke na społeczeństwo Polskie, wtenczas prokuratura się obudzi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Widmo Huxitu

Niedawno w węgierskiej gazecie codziennej Magyar Nemzet ukazał się tekst niezwykle znamien…