Łódzki oddział Obozu Narodowo Radykalnego zorganizował turniej piłki halowej. Za patrona obrał… Janusza Walusia.

http://onrlodz.com.pl/11-aktualnosci/786-v-turniej-pilki-halowej-im-janusza-walusia-ruszyly-zapisy

„Ruszyły zapisy na V już turniej piłki halowej „Walczy Antykomuna”. Tym razem patronatem turnieju jest nasz rodak Janusz Waluś, odsiadujący karę pozbawienia wolności w RPA” – reklamuje to sportowe wydarzenie z zamordowanym człowiekiem w tle łódzki ONR.

Janusz Waluś, polski emigrant w Republice Południowej Afryki odsiaduje wyrok dożywotniego więzienia za zabójstwo Chrisa Haniego, przywódcy Afrykańskiej Partii Komunistycznej. Wybranie Walusia, mordercy, informatora służb specjalnych i członka nazistowskiego Afrykanerskiego Ruchu Oporu jest wydaje się decyzja skandaliczną, ale po przejrzeniu strony internetowej łódzkiego ONR wątpliwości znikają.

Łódzki ONR gloryfikuje nie tylko mordercę Walusia, nazywając go „bohaterem wyklętym”, ale też przywódcę tego ugrupowania, Eugène’a Terre’Blanche, dokładnie informuje też o ideologii apartheidu, wreszcie wychwala Rafała Gan – Ganowicza, najemnika w krajach afrykańskich, autora aforyzmu „Nie wiem jak to jest zabić człowieka… zabijałem tylko komunistów”.

Łódzki ONR cieszy się też szacunkiem władz miasta Radomsko. W poniedziałek 4 grudnia miłośnicy morderców, nazistów i najemników wezmą udział w debacie gospodarczej zorganizowanej przez Radę Miejską w Radomsku. Tematem debaty będzie przedstawienie „wpływu imigrantów z Ukrainy na sytuację gospodarczą w Radomsku i powiecie radomszczańskim”.

Radomszczańskim władzom gratulujemy współpracowników i partnerów wydarzeń sportowych i ekonomicznych.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Nie wiem czy jest czego „gratulować”: ironią się faszystów nie pokona. Można natomiast zorganizować przy pomocy prawników zgłaszanie zawiadomień o przestępstwie +prywatnych pozwów przeciw władzom Radomska.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Indyjscy pracownicy portowi odmówili przeładunku izraelskiej broni

Indyjski związek zawodowy robotników portowych, Water Transport Workers Federation of Indi…