W wiosce pod Aleppo doszło do brutalnego mordu na czterech osobach: zginął jeden z chrześcijańskich przywódców religijnych. Oprawcy na jego oczach znęcali się nad jego 12-letnim synem.

twitter.com/David Jones
twitter.com/David Jones

Chrześcijański przywódca duchowy został dotkliwie pobity przez islamistów, a jego synowi obcięto końcówki palców. Dano ojcu ultimatum: uwolnienie dziecka i darowanie mu życia w zamian za przejście na islam. Mężczyzna odmówił. Został ukrzyżowany wraz z synem i dwoma innymi wyznawcami chrześcijaństwa, którzy nie wyparli się wiary. Na oczach całej wioski zgwałcono i ścięto również dwie kobiety: 33- i 29-letnią. Były pracownicami organizacji humanitarnej.

– Nazizm blednie przy działaniach dżihadystów, którzy stracili jakikolwiek szacunek do drugiego człowieka – skomentował bestialski mord Patrick Sookhdeo, założyciel organizacji Barnabas Fund, pomagającej chrześcijanom w Syrii i na świecie.

Od 2011 wymordowano większość chrześcijan mieszkających w Syrii, a także w sąsiednim Iraku, gdzie przed rozpoczęciem interwencji USA w 2003 r. żyło ich 1,5 mln. Dziś to zaledwie garstka – około 200 tys. Akty bestialstwa ze strony dżihadystów są tam na porządku dziennym. Rok temu bojownicy Państwa Islamskiego ukrzyżowali 9 członków ruchu rebelianckiego, walczącego zarówno z IS, jak i dyktaturą Asada. 17-latka, który odważył się robić zdjęcia bojownikom, również przybito do krzyża i obwożono ku przestrodze.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Nieźle się muslimy zabawiają… Hitlerowcy w istocie byli bardziej humanitarni podczas swoich ludobójstw. Znęcanie się nie sprawiało im takiej przyjemności.
  Tym bardziej jestem za udzielaniem azylu chrześcijanom z Syrii i Iraku. Zwłaszcza, że w czasach kiedy w Syrii ludzie chodzili do chrześcijańskiego kościoła, nad Wisłą biegaliśmy po lasach ubrani w skóry.

  1. Cały dowcip w tym,że niestety ta „propaganda” jest całkiem prawdziwa.
   ISIS to zbieranina zwyrodnialców religijnych i pospolitych przestępców wspierana przez imperium amerykańskie i syjonistów.

   Niestety „przyjmowanie uchodźców” stało się dla lewicy imperatywem kategorycznym (szkoda tylko,że większość uchodźców i ludzi z krajów które oni opuścili jakoś nie podziela tego zdania) postawionym ponad zdrowy rozsądek.Niebawem może być więcej „katolickiej propagandy”,i to epatującej krwią.Z Krakowa.Za jakiś rok.No chyba,że ktoś wierzy,że „Światowe Dni Młodzieży” po tym jak wpuści się kolejnych trudnych do zweryfikowania muzułmanów będą bezpieczną imprezą którą zabezpieczy celująco ABW.Jeśli ktoś w to wierzy – No to oby wiara była na tyle mocna,by cud się jednak zdarzył.Inaczej lewica będzie mieć krew tych ludzi na rękach.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Sąd Najwyższy: można mówić, że ONR i Młodzież Wszechpolska „odwołują się do faszyzmu”. Działacz Razem nie złamał prawa

Wreszcie można nazywać rzeczy po imieniu – cieszył się po ogłoszeniu wyroku Sądu Naj…