Były wicepremier oraz minister spraw wewnętrznych i administracji w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego Ludwik Dorn wystartuje z list Platformy Obywatelskiej do Sejmu, a były przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Grzegorz Napieralski – do Senatu.

facebook.com/partiabialoczerwoni
facebook.com/partiabialoczerwoni

– Od dziś jest ze mną nowa, wielka drużyna zdeterminowana do walki o Polskę. Są z niej dumni, a nie skarżą się na nią u sąsiadów. Są z nami trzy nowe osoby – Michał Mazowiecki, Grzegorz Napieralski, Ludwik Dorn – przywitała „nowych działaczy” Platformy Ewa Kopacz, która jeszcze niedawno obiecywała, że młodzi ludzie z PO staną się główną siłą Platformy. – To nowe otwarcie, to tak naprawdę spoglądanie w przyszłość i takie spoglądanie w przyszłość mi się marzy – tłumaczył Napieralski, który będzie kandydatem PO do Senatu w Świnoujściu.

Jeszcze w kwietniu tego roku Ludwik Dorn zapewniał w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”, że „się miziać z Platformą” nie zamierza. Zapowiadał wręcz zakończenie kariery politycznej, ponieważ nie odłożył 100 tysięcy zł na kampanię.

Grzegorz Napieralski wspólnie z Andrzejem Rozenkiem, byłym rzecznikiem prasowym partii Janusza Palikota, założył niedawno partię „Biało-Czerwoni”. Jeszcze 20 sierpnia formacja śmiała się ze współpracy Platformy z Romanem Giertychem.

Platforma Obywatelska poinformowała też, że nie będzie wystawiać kontrkandydata dla Romana Giertycha – byłego prezesa Ligi Polskich Rodzin i Młodzieży Wszechpolskiej, wicepremiera i ministra edukacji narodowej w rządach Prawa i Sprawiedliwości.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
 1. Giertych (skompromitował skrajną prawicę -BRAWO! To taka sama kanalia jak Kamiński ps.misiek. Od NOPu przez Gazetę Wyborczą ,UW ,PIS do PO! Kasa ,kasa ,układy ,bankiety. A biedni skini dostali sraczki…Giertych u liberałów -taki wstyd!!!:)
  :), Dorn (człowiek ten od zawsze miał problemy ze sobą i z …alkoholem ,więc decyzja mnie nie dziwi:), Napieralski (Tu przytyk do Komuchów z SLD. Ładny narybek w młodzieżówce sobie wychowaliście!.Gadki pewnie tylko kto ma jakie układy ,gdzie można iść popracować by się nie narobić a zarobić -miałem kiedyś takiego znajomego działacza…:)
  Młoda krew lewicy w liberalnym bagnie hahaha
  Ja myślę że PO dobrze robi że do swojego ZOO dobiera różne gatunki „zwierząt”.
  Będzie ciekawiej…
  hahaha

  1. Panie doktorze (?) przed wykrzyknikiem nie powinno być spacji.

   Pozdrawiam merdając ogonkiem
   Azor

   Hau, hau!

  2. Machnelo mi sie bo pisze z komórki. Pozdrawiam.

  1. Podobno Rozenek przelicytował albo piętno bycia zastępcą rednacza Urbana mu przeszkodziło do startu w ramach list PO.

   Kiedyś zdjęcie z Wałęsą pomagało w karierze, teraz już nie. Nie licząc Wałęsowego syna. Zdjęcie z Urbanem przeszkadzało i nadal przeszkadza. Urban ma większy wpływ na politykę niż Wałęsa.

 2. Szmaciarstwo, szmaciarstwo, szmaciarstwo. Pamiętacie? Jeszcze kilka lat wstecz nazywali Napieralskiego polskim Zapatero. Gombrowicz, Mrożek, Witkacy, Bareja, Roland Topor itd. w pas się kłaniają.

 3. i jak tu nie głosować na PiS czy Kukiza. Ta żulia nazywająca się sama „ludzie wolności” nadaje się na Kołymę albo…..do USA (wzorem niejakiego Sikorenki).

 4. Napierdalski – niegdysiejszy przewodniczący „lewicowego” SLD dzisiaj przyłącza się do prawicowej PO no nie zdzierżę … Nie zdzierże politycznych analfabetów którzy wierzą, że sejmowy podział na lewicę i prawicę to realny podział.
  To jest teatrzyk dla motłochu, dla politycznych niedorozwojów umysłowych a nie żaden demokratyczny pluralizm z realną opozycją.

  1. Idź tworzyć na Frondę. Zacznij przekonywać w tym duchu prawicę i żeby nie szła do głosowania.

  2. Poczułeś się dotknięty, rozumiem. Jednakże dobrze zrobisz siejąc defetyzm na prawicy:)

 5. Platforma się kompromituje :) Giertych, Dorn, Napieralski jeszcze celebrytów brakuje. Pędzą do koryta jak świnie, byleby się nażłopać. Smacznego! Platforma poniżej 20%?

  1. Nie, to nie szambo,to tylko polityka. W zasadzie nic nowego pod słońcem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Waryński nie może być patronem łódzkiej szkoły

Haniebna i kompromitująca decyzja nauczycieli, rodziców i dyrekcji szkoły nr 184  w Łodzi.…