Mężczyzna wpadł w furię, kiedy zobaczył, że jego żona, również będąca pod wpływem alkoholu, rozebrała się do naga i chodzi wokół basenu. Para została już deportowana do Wielkiej Brytanii, skąd przyjechali do Turcji na wakacje.

Twitter
Twitter

Jak donosi turecki Hurriyet Daily News, do awantury doszło 31 maja. Para podobno spędziła w hotelu niecałą dobę – obydwoje spożywali bardzo dużo alkoholu, skarżyli się na nich pozostali goście. Marcin F. w końcu zasnął, jego żona Jolanta w tym czasie rozebrała się i chodziła nago dookoła basenu. Kiedy jej mąż się obudził i to zobaczył, wpadł w furię i zaczął atakować gości, którzy widzieli Jolantę F. bez ubrania. Na miejsce została wezwana policja, jednak turysta nie chciał się uspokoić. Pobił w sumie siedem osób, w tym pięciu policjantów. Para została odwieziona na posterunek, gdzie atakowali także sprowadzonego tłumacza, zniszczyli dwa monitory komputerowe i faks, a Jolanta F. oddała mocz w pokoju przesłuchań.

Polacy zostali deportowani do Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkają i pracują; przez następne pięć lat nie mają prawa wjechać na terytorium Turcji.

W grudniu zeszłego roku Turcja zniosła wizy dla obywateli Polski. – Przed chwilą podjęliśmy decyzję o zniesieniu obowiązku wizowego dla Polaków, polskich patriotów, którzy chcą licznie odwiedzić kraj, w którym zmarł ich wielki wieszcz Adam Mickiewicz. Każdy współczesny mieszkaniec Lechistanu (Polski) może bez żadnych obwarowań i przeszkód odwiedzać Stambuł – mówił wtedy Ahmet Davutoglu, premier Turcji.

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.
  1. Pobił pięciu policjantów, demolował komisariat…malinowe ciecie a nie policjanci

    1. Przepraszam, ale co rozumiesz pod pojęciem „islamofobiczne” i dlaczego lewicy miałoby coś przeszkadzać, mamy wolność słowa, każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy.

  2. Zamiast go deportować, to powinni go tam w Turcji na stałe zostawić, albo przetransportować do Państwa Islamskiego, bo ten koleżka to mentalność ma iście muzułmańską.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Kuriozalna propozycja Bułgarii pod adresem NATO

Groteskowe deklaracje bułgarskich władz na trwającej sesji Zgromadzenia Parlamentarnego NA…