Nasza dziennikarka, red. Weronika Książek otrzymała od Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej Polskiej nominację do nagrody tzw. Zielonego Prusa dla młodych dziennikarzy. To wyróżnienie nie tylko dla dziennikarki, ale dla całej redakcji portalu.

fot. dziennikarzerp.org.pl

„Zakończyła się edycja 2017 r. dorocznej nagrody im. Bolesława Prusa, przyznawanej przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej w dwóch kategoriach: dziennikarzom z wieloletnim dorobkiem, za całokształt oraz młodym, za wyróżniający start w zawodzie” – informuje stowarzyszenie na swojej stronie. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek nastąpi 29 stycznia.

Razem z red. Książek nominowani do „Zielonego Prusa” zostali również: red. Anton Ambroziak, red. Małgorzata Domagała, red. Jakub Jamrozek, red. Rafał Woś.

Red. Książek współpracuje z portalem Strajk od początku jego istnienia czyli od 2014 roku, wcześniej pracowała m.in. w redakcji tygodnika „Nie” oraz „Dziennika Trybuna”, gdzie prowadzi dział krajowy. Wyróżnienie naszej dziennikarki przez struktury SD RP jest również wyróżnieniem dla całego portalu. Teksty naszej koleżanki (m.in. „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”, „Do Pani Kornhauser” czy „Wszystko, co chcecie wiedzieć o Sawczenko i trochę tego, czego nie chcecie”) przebiły się do debaty publicznej.

Gratulujemy naszej koleżance i jesteśmy pewni, że nie jest to ostatnia taka nominacja.

patronite

Komentarze

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Rząd stawia na wyzysk po amerykańsku – w Radomiu powstanie fabryka – więzienie

Za pieniądze z Funduszy Norweskich rząd Zjednoczonej Prawicy zamierza postawić „więz…