Grupa youtuberów na kanale gwiazdy Internetu Kamusia, znęca się nad chłopakiem. W zamian za pieniądze każą mu wykonywać upokarzające, niebezpieczne i obrzydliwe zadania.

„Łukasz Wawrzyniak działający na YouTube pod pseudonimem Kamerzysta oraz Kamuś umieścił na swoim kanale film, w którym rozkazuje wykonywać młodemu mężczyźnie upokarzające zadania za pieniądze. Mężczyzna m.in. rozbija cegły na głowie, je kocie odchody oraz wskakuje do szamba. Jak się okazuje – bohater filmu jest osobą z niepełnosprawnością intelektualną i nie potrafi podejmować racjonalnych decyzji.”- opisuje portal Wiedza bezużyteczna.

Koszmarny materiał na Youtubie trwa aż 20 minut. Przez ten czas Kamuś, jego kolega Barber oraz ich niezrównoważona koleżanka znęcają się nad chłopakiem. W filmie występują również inne osoby, które zachęcają do coraz głupszych zadań i wyśmiewają go. – Mam pojeba, który zrobi wszystko za pieniądze. Jest pazerny, że za kasę zrobi dosłownie wszystko. Za 100 zł skoczy z balkonu, za 200 zjedz gówno świni – anonsuje „gościa programu” Barber.

– Czy ty zawsze musisz przyprowadzać jakichś niedorozwiniętych ludzi?- pyta Kamuś. Tacy są najlepsi, można się z nich pośmiać- odpowiada Barber (na filmie to ten z otyłością, różowymi włosami i trądzikową cerą).

Kamuś i pomysły na „filmik”

Przez kolejne minuty Kamuś i ekipa wymyśla coraz głupsze, upokarzające i niebezpieczne zadania, które „bohater programu” wykonuje bez sprzeciwu. Skleja sobie dłonie klejem „kropleką”, wchodzi do szamba, atakuje przechodzącą dziewczynę i liże jej buty, wchodzi do sklepu w samej bieliźnie umazany błotem. Wszystko jest nagrywane.

Bohater filmu został zidentyfikowany przez pracownicę domu dziecka, w którym wychowywał się chłopak. W nagraniu widać naszego byłego wychowanka, który jest niepełnosprawny intelektualnie. Co za tym idzie nie potrafi zbyt dobrze (o ile w ogóle) przewidywać skutków swoich działań, ani podejmować racjonalnych decyzji. Czy to przeszkadzało twórcom filmu?” – pisze Agnieszka Chułek, która rozpoznała mężczyznę na filmie (…) Ten p**eb, jak go nazywają na początku, jeszcze do niedawna był wychowankiem domu dziecka, a jeszcze wcześniej był zaniedbywanym, maltretowanym dzieciakiem wychowywanym przez ulicę. Kilka lat temu w domu się nie przelewało. Czy dziwi więc, że mając w perspektywie zarobienie kilka stów, zgadza się na to wszystko?” – dodaje Chułek.

Łukasz Wawrzyniak działający na YouTube pod pseudonimem Kamerzysta oraz Kamuś umieścił na swoim kanale film, w którym…

Opublikowany przez Wiedza bezużyteczna Środa, 14 kwietnia 2021

Kamuś ma ponad milion subskrybentów na Youtubie. Zamieszczony 9 kwietnia b.r. materiał obejrzało 410 950 osób, 29 tysięcy osób dało „łapkę w górę”, oznajmiając, że im się podoba. 15 tysięcy osób uznało odcinek za słaby. Miejmy nadzieję, ze sprawą znęcania nad chłopakiem zajmie się prokuratura.

 

 

Redakcja nie zgadza się na żadne komentarze zawierające nienawistne treści. Jeśli zauważysz takie treści, powiadom nas o tym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Francja: antyrasiści pobici na mityngu wyborczym rasisty [wideo]

Do bijatyki i chaosu doszło wczoraj na pierwszym, wielkim mityngu wyborczym francuskiego u…